Firma

Maszyny piekarniczeFirma Piekarniczy sc istnieje na rynku maszyn piekarniczych od kwietnia 2000 r. Zaczynali¶my jako nieduży serwis sprzętów przeznaczonych dla cukierni oraz piekarni. Dzięki zdobytemu do¶wiadczeniu oraz rozbudowaniu systemu transportowego zaczęli¶my serwisować maszyny piekarnicze z województw mazowieckiego oraz łódzkiego.

Przełomowy dla naszej firmy okazał się rok 2004 kiedy to podpisali¶my umowę z firm± MaxSwat – producentem ¶wiatowej klasy ubijaczek, mieszarek oraz krajalnic. Od tego momentu rozpoczęli¶my dystrybucję tego typu maszyn oraz umożliwili¶my opcję leasingu.

Współpraca z różnorodnymi zakładami na terenie całego kraju zaowocowała tym, że stali¶my się jednym z wiod±cych dystrybutorów maszyn piekarniczych w Polsce. Dzięki własnemu transportowi dostarczali¶my je w sposób ekspresowy do piekarni w całym kraju.

Z czasem rozszerzyli¶my asortyment na pozostałe maszyny piekarnicze, a w¶ród nich znalazły się linia do chleba, piece piekarnicze oraz cukiernicze, a także linie do ciastek i rogalików.

Je¶li szukasz profesjonalnego kontrahenta, to wła¶nie go znalazłe¶. Zapraszamy do współpracy!